קראטה קיוקושין ראשון לציון 2017
בתאריך 31 ליולי 2017 נערך בראשון לציון טקס הענקת חגורות לילדים תלמידי קרטאה קיוקושין בהדרכת סנסיי "יונתן עבאדי" דאן 4. להלן וידאו ותמונות של הטקס.

שישה סירטונים של כל המופע\טקס

כיצד לחסוך בהוצאות באירועים

כיצד לחסוף בהוצאות באירועים.
כאשר אתם עורכים אירוע אתם עלולים להיכנס לחובות רבים והוצאות מיותרות, ניתן ברוב המקרים להקטין הרבה בהוצאות בלי להוריד באיכות האירוע.

כמה מנות להזמין:
הבעיה: לא יודעים כמה מנות להזמין באירוע, אורחים רבים לא מודיעים אם יגיעו או לא, אומרים שלא בטוחים וכך אתם מזמינים ומשלמים על מנות מיותרות. אורחים רבים מרגישים לא נעים להגיד שלא יכולים להגיע ולכן אומרים שהם לא בטוחים אם יצליחו להגיע או לא.
פיתרון: אל תפעילו על שום אורח לחץ להגיע כדי לא לשים אותם במצב לא נעים, אמרו להם שהם מוזמנים אך אתם לא מכריחים אף אחד להגיע ואם אין באפשרותם להגיע אז אתם מבינים אותם אבל רק שבבקשה יודיעו בכדי שתדעו מראש כמה מנות להזמין ושלא יזרק לכם אוכל בסופו של דבר.
כאשר אתם פונים לאורחים שלכם בצורה כזאת, הם מיד יגידו את האמת אם הם לא יכולים להגיע וכך תהיה לכם אינדיקציה הרבה יותר מדוייקת בקשר לכמה אורחים מתכוונים להגיע לאירוע שלכם

שעות הגשת המזון:
הבעיה: ארוחה אחרונה מוגשת לאורחים ב 23:00 שזה לאחר שחצי מהם כבר הלכו לבית במקרים רבים, האולמות בכוונה מגישים מנה חמה אחרונה בשעה מאוחרת מאד מתי שבלאו הכי לפחות חצי מהאורחים כבר שבעים ועזבו את האולם וכך האולם מחלק כמות מועטת של מנות למרות שאתם בעצם שילמתם עבור כל המנות.
פיתרון: וודעו עם האולם מראש באיזו שעות יגישו אוכל לאורחים והקפידו לדרוש שהאוכל החם והיקר יוגש בשעות סבירות שרוב האורחים עוד בעולם.

דירשו לחלק תפריט לאורחים:
הבעיה: אתם מזמינים תפריט יקר עם בחירה, דהיינו שהאוחרים יוכלו לבחור בין כמה פריטים שונים בתפריט, אך בפועל האולם מגיש לאורחים את המנות הזולות בלבד מבלי ליידע אותם כלל שאפשר לבחור בין סוגי מנות שונות.
פיתרון: לסכור עם האולם מראש לחלק תפריטים לאורחים.

מזון לפי כמות ולא לפי מנות:
הבעיה: לפעמים האורחים אוכלים מעט מאד או שלא אוכלים בכלל במקרים מסויימים.
פיתרון: אם אתם אורחים אירוע קטן יחסית, ניתן לעשותו לא באולם אירועים מפואר אלא אולם מצומצם יותר למשל של בית כנסת ולשם להזמין קייטרינג במנות חמות סגורות ולחלק לבד לאורחים את המנות, כך אתם משלמים רק על כמות האוכל ללא קשר לכמות האורחים.